Mekanik Bakım Teknisyeni – AL-KOR MAKİNA Arnavutköy

GENEL NİTELİKLER Otomotiv sektörü ana ve yan sanayiye hizmet veren şirketimize, Bakım bölümünde görevlendirilmek üzere özellikle fabrika tecrübesi olan "MEKANİK BAKIM TEKNİSYENİ" arıyoruz. Tercihen MYO veya Lise Mezunu, (Meslek Lisesi mezunu olması tercih nedenidir) Fabrika tecrübesi olan, Plastik Enjeksiyon makinalarının ve/veya yan ekipmanları Bakım-Onarım çalışmalarında en az 5 yıl tecrübeli, Pnömatik-Hidrolik sistemlerine hakim ve bakım-onarımlarında tecrübeli, Fabrikalarda bulunan Kompresör, Çiller, Frigel, Yangın Pompası vb. tesis yardımcı makinalarının bakımlarının kontrol ve iş takibini yapabilen, Tercihen Torna – Kaynak Makinası kullanabilen, Mesleği ile ilgili ölçüm aletlerini kullanabilen. Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden adaylar
Devamını Göster about Mekanik Bakım Teknisyeni – AL-KOR MAKİNA Arnavutköy
 • 0

Elektrik Teknikeri – AL-KOR MAKİNA Arnavutköy

Otomotiv sektörü ana ve yan sanayiye hizmet veren şirketimize, Bakım bölümünde görevlendirilmek üzere özellikle fabrika tecrübesi olan "Elektrik Teknikeri" arıyoruz. Tercihen MYO veya Endüstri Meslek Lisesi- Elektrik Bölümü mezunu olan, İyi derecede elektrik bilgisi ve fabrika tecrübesi olan, Tercihen Plastik enjeksiyon makinalarında bakım tecrübesi olan, Elektrik Pano bağlantılarını yapabilen, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Avrupa Yakasında İkamet eden. İŞ TANIMI Tüm pano, makine, aparat, üretim aracı, bina ve tesislerin elektriksel periyodik bakım ve onarım işlemlerini yapmak, Tüm makinaların günlük yapılanlar dışındaki periyodik bakım ve onarım işlemlerini ilgili defterlere veya formlara kaydedilmesini sağlamak, Gelen elektrik bakım ve onarım taleplerine göre arıza tespiti oluşturmak, buna göre malzeme tespitini yaptırmak ve talepte bulunmak, Periyodik kontrollü ve sorumluluğunda olan cihazların ( vinç, asansörler, klim…
Devamını Göster about Elektrik Teknikeri – AL-KOR MAKİNA Arnavutköy
 • 0

Makina Mühendisleri – Demirsoy Döküm – Arnavutköy

Üniversitelerin METALURJİ VE MALZEME / MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ Bölümlerinden mezun;elik ve Sfero Döküm konularında tecrübeliİmalat ve kalite kontrol departmanlarında çalışabilecekErkekler için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşları aranmaktadır
Devamını Göster about Makina Mühendisleri – Demirsoy Döküm – Arnavutköy
 • 0

Satın Alma Sorumlusu – Say Plastik-Arnavutköy

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIniversitelerin Uluslararası ilişkiler bölümünden mezun,Üretim alanında en az 1-4 yıl deneyim sahibi, ogo Go 3 ve MS Office programlarını etkin kullanabilen, ngilizce dil İleri düzeyde bilgisine sahip, letişim becerileri güçlü,Matematik becerisi yüksek, snek ve yoğun çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, rkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, " Satınalma Mühendisi " aramaktayız.

İŞ TANIMI

lgili departmanlarla iş birliği içerisinde satın alınacak ürünlerin talep ve tedariğini yapacak,Tedarikçilerle sağlıklı iletişim kurabilecek ve operasyonel tüm süreçlerin koordinasyonunu sağlayacak,Ürünleri öngörülen zaman dilimi içinde ve doğru miktarlarda tedarik edebilecek,Alternatif tedarikçi ve malzeme araştırmalarını yapacak,Tedarikçi ilişkilerinin yürütülmesi ve geliştirilmesini sağlayacak,İyi Derecede Yazılı ve Sözlü İngilizce bilen
Devamını Göster about Satın Alma Sorumlusu – Say Plastik-Arnavutköy
 • 0

SEVKİYAT ELEMANI ŞOFÖR – Arnavutköy

Hadimköy'de bulunan depomuzda çalışmak üzere sevkiyat şoförü alınacaktır. Askerliğini yapmış, E sınıfı ehliyeti olan, SRC ve Piskoteknik belgesine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, Disiplinli, güleryüzlü, müşteri memnuniyetine önem veren, Sorumluluk alabilecek, esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ürünleri aracı yükleyip şubelere sorunsuz şekilde teslimi gerçekleştirmek. Sevkiyatın olmadığı zamanlarda depocuya yardımcı olacak.

Devamını Göster about SEVKİYAT ELEMANI ŞOFÖR – Arnavutköy
 • 0

MARANGOZ MOBİLYA USTASI – Arnavutköy

Hadımköy'de Bulunan Fabrikamızda Numune Bölümünde Görev Alacak Montaj Elemanı Alınacaktır. Standların Dekorasyonu ve Ürünlerin Numunelerini Düzenli Şekilde Hazırlayabilecek. Tercihen sektör deneyimi olan, Mobilya ve Metal işlerinde çalışmış Dinamik,sonuç ve süreç odaklı, Takım ruhunu benimsemiş, Yaratıcılık konusunda kendine hedef belirlemiş Tercihen Askerlik Hizmetini Tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın,
Devamını Göster about MARANGOZ MOBİLYA USTASI – Arnavutköy
 • 0

Hasta / Yaşlı / Engelli Bakım Personeli- Arnavutköy

Şirket açıklaması

Kurumumuzda çalışmak üzere bakım personelleri alımı yapılacaktır.

Maaş-SSK-3 Öğün Yemek ve tüm sosyal haklar mevcuttur.

İş tanımı

-MEB'e bağlı kurumlardan yaşlı bakım / hasta bakım / engelli bakım sertifası olanlar,

-Lise hasta hizmetleri/çocuk gelişimi bölümü mezunları,

-Üniversitelerin yaşlı bakım / engelli bakım / hasta bakım bölümü mezunları olan kişiler başvuru yapabilir.

Sözleşme süresi:

Beklenen Başlangıç Tarihi: 01.04.2021

İş Türü: Tam zamanlı

Eğitim:

İlkokul (Tercihen)

Uzaktan Çalışma:

COVID-19 Önlemleri:

Ateş ölçümüSosyal mesafe kuralları uygulanıyorSterilizasyon, dezenfeksiyon veya temizlik işlemleri uygulanıyor
Devamını Göster about Hasta / Yaşlı / Engelli Bakım Personeli- Arnavutköy
 • 0

Kalite Kontrol (In-proses) – GÜLŞAH KOZMETİK – Arnavutköy

Bay ya da Bayan. Herhangi bir üniversitenin fen bölümlerinin herhangi birinden mezun. (Lisans ya da ön lisans) Üretim yapan bir tesiste en az 2 en fazla 10 yıl tecrübe sahibi. Takım çalışmasına uygun. İletişim yetenekleri güçlü, takım yönetiminde görev alabilen. Eğitime ve yeniliklere açık ve kolay uyum sağlayabilen. Analitik düşünce yapısına sahip. Çözüm odaklı düşünen. Zamanını verimli kullanabilen. Regulasyonlarda günceli takip eden. Baylar için askerlik görevini tamamlamış. Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Esenkent civarında ikamet eden.
Devamını Göster about Kalite Kontrol (In-proses) – GÜLŞAH KOZMETİK – Arnavutköy
 • 0

Forklift Operatörü – Sienzi Lojistik Antrepo – Arnavutköy

Forklift sertifikası veya G sınıfı belgeye sahip, Depo ve sevkiyat süreçlerine hakim, Dikkatli ve sorumluluk alabilen, İhracat yüklemedeneyimi bulunan, Takım çalışmasına yatkın, İş sağlığı ve güvenliği kurallarına hakim Forklift Operatörü arayışımız bulunmaktadır. İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

Devamını Göster about Forklift Operatörü – Sienzi Lojistik Antrepo – Arnavutköy
 • 0

ÖN MUHASEBE SORUMLUSU – KURT PLASTİK – Arnavutköy

ŞİRKETİMİZDE UZUN SÜRELİ ÇALIŞACAK BAYAN ÖN MUHASEBE SORUMLUSU ALINACAKTIR.

İş Türü: Tam zamanlı, Yeni mezun

COVID-19 Önlemleri:

Kişisel koruyucu donanım sağlanıyor veya kullanımı zorunluAteş ölçümüSosyal mesafe kuralları uygulanıyorSterilizasyon, dezenfeksiyon veya temizlik işlemleri uygulanıyor
Devamını Göster about ÖN MUHASEBE SORUMLUSU – KURT PLASTİK – Arnavutköy
 • 0

Güngören Kesimhane Şefi İş İlanı

Düşes Tekstil'e Dokumada deneyimli Kesimhane Şefi aranmaktadır. Merter  

İstanbul Merter'de çalışacak Kesimhane Şef arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak isterseniz iletişimden başvuru yapabilirsiniz. Yeni iş ilanları sisteminde kesimhane şefi iş ilanları için iş başvurusu aracısız firmaya yapılır. Alternatif iş ilanlarını da görmek isterseniz popüler iş fırsatlarında arayınız.

Devamını Göster about Güngören Kesimhane Şefi İş İlanı
 • 0

Konak Masöz İş İlanı

Alsancak'ta açılacak Masaj Salonumuza bayan tecrübeli Masöz alınacaktır.

İzmir Konak Alsancak'da çalışacak masöz arayan firma ve kişilere ait popüler ilan sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak isterseniz iletişimden başvuru yapabilirsiniz. Yeni iş ilanları sisteminde Masöz iş ilanı için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanlarını da görmek isterseniz popüler iş fırsatlarında arayınız.

Devamını Göster about Konak Masöz İş İlanı
 • 0

Çankaya Ön Muhasebe Bilen Kasiyer

Turan Güneş'te restorantımıza Ön Muhasebeden anlayan Kasiyer alınacaktır.

Ankara Turan Güneş'te çalışacak ön muhasebe bilen kasiyer arayan firma ve kişilere ait popüler ilan sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak isterseniz iletişimden başvuru yapabilirsiniz. Yeni iş ilanları sisteminde Kasiyer iş ilanı için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanlarını da görmek isterseniz popüler iş fırsatlarında arayınız.

Devamını Göster about Çankaya Ön Muhasebe Bilen Kasiyer
 • 0

Kadıköy Kat Görevlisi – Bulaşıkçı İş İlanı

 

Kadıköy Moda'daki Otelimize Bayan Kat Görevlisi - Bulaşıkçı aranıyor.

İstanbul Kadıköy'de çalışacak Kat Görevlisi - Bulaşıkçı arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları kat hizmetleri görevlisi - bulaşıkçı için iş başvurusu aracısız, firmaya  yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

 

Devamını Göster about Kadıköy Kat Görevlisi – Bulaşıkçı İş İlanı
 • 0

Sancaktepe Forklift Operatörü İş İlanı

Konteyner- hacimli ürün yükleme, istifleme, boşaltma vb. işlemlerde tecrübeli, forklift sertifikası ve ehliyeti olan 45 yaş altı Forklift Operatörü aranmaktadır.

Sancaktepe'de forklift operatörü arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak isterseniz iletişimden başvuru yapabilirsiniz. Yeni iş ilanları sisteminde forklift operatörü iş ilanı için iş başvurusu aracısız firmaya yapılır. Alternatif iş ilanlarını da görmek isterseniz popüler iş fırsatlarında arayınız.

Devamını Göster about Sancaktepe Forklift Operatörü İş İlanı
 • 0