Güngören Mağaza Satış Elemanı İş İlanı

Balkan dillerini bilen, Tekstil üst grup Satış Elemanı aranıyor. Güngören Şişli'de mağaza satış elemanı arayan firma ve kişilere ait popüler ilan sayfasına hoş geldiniz. Yeni iş ilanlarında mağaza elemanı iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif ilanları da görmek isterseniz popüler iş fırsatlarında ara.
Read more about Güngören Mağaza Satış Elemanı İş İlanı
 • 0

Satın Alma Sorumlusu – Say Plastik-Arnavutköy

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIniversitelerin Uluslararası ilişkiler bölümünden mezun,Üretim alanında en az 1-4 yıl deneyim sahibi, ogo Go 3 ve MS Office programlarını etkin kullanabilen, ngilizce dil İleri düzeyde bilgisine sahip, letişim becerileri güçlü,Matematik becerisi yüksek, snek ve yoğun çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, rkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, " Satınalma Mühendisi " aramaktayız.

İŞ TANIMI

lgili departmanlarla iş birliği içerisinde satın alınacak ürünlerin talep ve tedariğini yapacak,Tedarikçilerle sağlıklı iletişim kurabilecek ve operasyonel tüm süreçlerin koordinasyonunu sağlayacak,Ürünleri öngörülen zaman dilimi içinde ve doğru miktarlarda tedarik edebilecek,Alternatif tedarikçi ve malzeme araştırmalarını yapacak,Tedarikçi ilişkilerinin yürütülmesi ve geliştirilmesini sağlayacak,İyi Derecede Yazılı ve Sözlü İngilizce bilen
Read more about Satın Alma Sorumlusu – Say Plastik-Arnavutköy
 • 0

Kozyatağı Kamil Koç Bilet Satış Elemanı İş İlanları

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Panels_Widgets_PostLoop"][/siteorigin_widget]Bilet Satış Elemanı İş İlanı

Anadolu yakasında ikamet eden bayan "Bilet Satış Elemanı" aranıyor. Kamil Koç - Kozyatağı

İstanbul Kozyatağı'nda çalışacak bilet satış elemanı arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde bilet satış elemanı iş ilanları, bilet satış elemanı aranıyor, bilet satış eleman ilanları iş ilanları sayfası için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Image_Widget"][/siteorigin_widget]

Bilet Satış Elemanı İş İlanına adaylar için iletişim bilgisi

Read more about Kozyatağı Kamil Koç Bilet Satış Elemanı İş İlanları
 • 0

Oto Yedek Parça Satış Elemanı – Ankara

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Panels_Widgets_PostLoop"][/siteorigin_widget]Oto Yedek Parça Satış Elemanı İş İlanı

Gölbaşı'nda oturan, ehliyetli, sürüş yetenekli, bilgisayar kullanabilen Erkek Satış Elemanı aranıyor. Gölbaşı Engin Otomotiv Yedek Parça.

Ankara Gölbaşı'nda çalışacak oto yedek parça satış elemanı arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde satış elemanı, oto yedek parça iş ilanı, oto yedek parça satış elemanı iş ilanı için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Image_Widget"][/siteorigin_widget]

Satış Elemanı İş İlanına adaylar için iletişim bilgisi

Read more about Oto Yedek Parça Satış Elemanı – Ankara
 • 0

Pazarlama ve Tanıtım Elemanı – İstanbul

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Panels_Widgets_PostLoop"][/siteorigin_widget]Pazarlama ve Tanıtım Elemanı İş İlanı

Kalite Konulu Eğitimler ve Sertifikasyon "Pazarlama ve Tanıtım Elemanı" (primle çalışacak) 

İstanbul'da çalışacak Pazarlama Tanıtım Elemanı arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde pazarlama elemanı iş ilanları, tanıtım elemanı iş ilanları, pazarlama tanıtım elemanı iş ilanları için iş başvurusu aracısız, firmaya  yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Image_Widget"][/siteorigin_widget]

Pazarlama ve Tanıtım Elemanı iş ilanına adaylar için iletişim bilgisi

Read more about Pazarlama ve Tanıtım Elemanı – İstanbul
 • 0

Ön Muhasebe – Satış Elemanı – Antalya

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Panels_Widgets_PostLoop"][/siteorigin_widget]Muhasebe | Satış Elemanı İş İlanı

Antalya Dağbeli'ndeki İstasyonumuza ön muhasebe ve satış deneyimli, ehliyetli esnek mesai ile çalışabilecek bay eleman alınacaktır. 3.250 Maaş + SGK + Yemek

Antalya'da çalışacak ön muhasebe elemanı arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde ön muhasebe elemanı iş ilanları, muhasebe elemanı arayan, satış personeli arayan, satış elemanı iş ilanı için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Image_Widget"][/siteorigin_widget]

Ön Muhasebe | Satış Elemanı İş İlanına adaylar için iletişim bilgisi

Read more about Ön Muhasebe – Satış Elemanı – Antalya
 • 0

Şenesenevler Mağaza Satış Elemanı İş İlanları

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Panels_Widgets_PostLoop"][/siteorigin_widget]

Mağazamıza Bayan "Satış Elemanı" aranıyor. Şenesenevler

 Satış elemanı arayan firma ve mağazalara ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde mağaza satış elemanı arayan, mağaza satış elemanı, satış elemanı iş ilanları için iş başvurusu aracısız, firmaya  yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Image_Widget"][/siteorigin_widget]

Mağaza Satış Elemanı iş ilanına adaylar için iletişim bilgisi

Read more about Şenesenevler Mağaza Satış Elemanı İş İlanları
 • 0

İzmir Diş İmplant Pazarlama Satış Elemanı İş İlanları

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Panels_Widgets_PostLoop"][/siteorigin_widget]

Diş İmplantı Pazarlamasında çalışacak;

- İzmir de ikamet eden, - İşletme bölümü mezunu, - Seyahate engeli olmayan, - Erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

Pazarlama Satış Elemanı İş İlanı

İzmir'de pazarlama satış elemanı arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde pazarlama satış elemanı iş ilanı, pazarlama satış elemanı arayan firmalar, İzmir pazarlama elemanı iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

Read more about İzmir Diş İmplant Pazarlama Satış Elemanı İş İlanları
 • 0

İkitelli Pazarlama Elemanı İş İlanları

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Panels_Widgets_PostLoop"][/siteorigin_widget]

İkitelli OSB "Pazarlama", Sevkiyat - Sipariş düzenlemesine bay eleman aranıyor.

İkitelli Pazarlama Elemanı İş İlanı

İstanbul İkitelli Pazarlama elemanı arayan firmalara ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde pazarlama elemanı iş ilanları, pazarlama elemanı ilanı, pazarlama elemanı arayanlar, satış elemanı ilanları için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

Read more about İkitelli Pazarlama Elemanı İş İlanları
 • 0

Çorlu Satış Elemanı İş İlanları

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Panels_Widgets_PostLoop"][/siteorigin_widget]

Çorlu'da Lastik ve Jant Satışı yapabilecek Bay Eleman aranıyor.

Satış Elemanı İş İlanı

Çorlu'da satış elemanı arayan firmalara ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde satış elemanı iş ilanları, Çorlu satış elemanı ilanı, satış elemanı arayanlar, satış elemanı ilanları için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

Read more about Çorlu Satış Elemanı İş İlanları
 • 0

Satış Temsilcisi İş İlanları – Avrupa Yakası

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Panels_Widgets_PostLoop"][/siteorigin_widget] Avrupa Yakası'nda çalışacak "Satış Temsilcileri" alınacaktır

Avrupa Yakası Satış Temsilcisi iş ilanı

İstanbul Avrupa Yakası'nda çalışacak Satış Temsilcisi arayan kişilere ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde satış temsilcisi arayan, satış temsilcisi iş ilanları, pazarlama satış iş ilanları için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

 

Read more about Satış Temsilcisi İş İlanları – Avrupa Yakası
 • 0

Pazarlamacı İş İlanları – Tuzla

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Panels_Widgets_PostLoop"][/siteorigin_widget] Tuzla Orhanlı'da bulunan inşaat malzemeleri satışı yapan firmamıza "Pazarlamacılar" alınacaktır.

Tuzla Pazarlamacı iş ilanı

İnşaat sektöründe İstanbul Tuzla Orhanlı'da çalışacak Pazarlamacı arayan kişilere ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde pazarlamacı arayan, pazarlama elemanı, pazarlama personeli iş ilanları için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

 

Read more about Pazarlamacı İş İlanları – Tuzla
 • 0

Ankara Gimat “Depo Elemanı – Pazarlama Elemanı İş İlanları”

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Panels_Widgets_PostLoop"][/siteorigin_widget]

Depo ve Pazarlama Elemanı alınacaktır. Gimat

Depo Elemanı - Pazarlama Elemanı İş İlanı

Ankara Gimat'ta depo elemanı ve pazarlama elemanı arayan firmalara ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde depo elemanı iş ilanı, depo elemanı arayan, pazarlama elemanı iş ilanları, pazarlama elemanı için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

Read more about Ankara Gimat “Depo Elemanı – Pazarlama Elemanı İş İlanları”
 • 0

Bağdat Caddesi “Mağaza Satış Elemanı İş İlanları”

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Panels_Widgets_PostLoop"][/siteorigin_widget]

Mağaza Satış Elemanı

İstanbul- Bağdat Caddesi'nde yer alan ev ve dekorasyon mağazamızda çalışmak üzere;

- Müşterileri karşılayacak, satışa destek olacak ve iletişimi kuvvetli, - Aylık satış takibi ve raporlamasını yapacak, - Mağazanın genel düzenini sağlayacak. - Sosyal medya yönetimine destek olabilecek, - Dekorasyon ve tasarıma ilgi duyan, - Öğrenmeye açık, dinamik ve sektörü takip eden, - Tercihen İngilizce bilen ve satış konusunda deneyimli, - Çiftehavuzlar- Bağdat Caddesi bölgesine ulaşım sorunu yaşamayacak, yakın bölgelerde ikamet eden çalışma arkadaşı arıyoruz. - Uygun adaylara geri dönüş sağlanacaktır.

LAGOMstore

Mağaza Satış Elemanı İş İlanı

İstanbul Bağdat Caddesi'nde çalışacak mağaza satış elemanı arayan firmalara ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki…

Read more about Bağdat Caddesi “Mağaza Satış Elemanı İş İlanları”
 • 0