Avcılar Satış Elemanı İş İlanı

Avcılar'da bulunan otomotiv firmamıza, satın alma ve satış işlemlerini yapacak, Avrupa yakasında oturan Satış Elemanı alınacaktır.

Avcılar'da çalışacak satın alma elemanı arayan firmalara ait popüler ilan sayfasına hoş geldiniz. Yeni iş ilanlarında satış elemanı iş başvurusu aracısız firmaya yapılır. Alternatif  ilanları da görmek isterseniz popüler iş fırsatlarında arayınız.

Read more hakkında Avcılar Satış Elemanı İş İlanı
 • 0

Yurtiçi Satış Elemanı Topkapı

Topkapı'daki matbaamıza Dış Ticaret ve Yurtiçi Satış Elemanları alınacaktır.

İstanbul Topkapı'da çalışacak satış elemanı arayan firma ve kişilere ait popüler ilan sayfasına hoş geldiniz. Yeni iş ilanlarında satış elemanı iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif ilanları da görmek isterseniz popüler iş fırsatlarında ara.

#satışelemanı #dışticaretelemanı mı arıyorsunuz ? İstanbul ve tüm şehirlerde tek noktadan kolayca #satışelemanlarıişilanları #işilanı #ilanver #posta #hürriyet #sabah #milliyet

Read more hakkında Yurtiçi Satış Elemanı Topkapı
 • 0

Anadolu Yakası Tüccar Plasiyer İş İlanı

Sıcak satış yapacak Tüccar Plasiyer aranıyor. Anadolu Yakası

İstanbul Anadolu Yakası'nda çalışacak tüccar plasiyer arayan firma ve kişilere ait popüler ilan sayfasına hoş geldiniz. Yeni iş ilanlarında tüccar plasiyer iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif ilanları da görmek isterseniz popüler iş fırsatlarında ara.

#plasiyer #tüccarplasiyer  mı arıyorsunuz ? İstanbul ve tüm şehirlerde tek noktadan kolayca #satışelemanlarıişilanları  #pazarlamaelemanıişilanı #işilanı #ilanver #posta #hürriyet #sabah #milliyet

Read more hakkında Anadolu Yakası Tüccar Plasiyer İş İlanı
 • 0

Güngören Mağaza Satış Elemanı İş İlanı

Balkan dillerini bilen, Tekstil üst grup Satış Elemanı aranıyor. Güngören

Şişli'de mağaza satış elemanı arayan firma ve kişilere ait popüler ilan sayfasına hoş geldiniz. Yeni iş ilanlarında mağaza elemanı iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif ilanları da görmek isterseniz popüler iş fırsatlarında ara.

Read more hakkında Güngören Mağaza Satış Elemanı İş İlanı
 • 0

Satın Alma Sorumlusu – Say Plastik-Arnavutköy

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIniversitelerin Uluslararası ilişkiler bölümünden mezun, Üretim alanında en az 1-4 yıl deneyim sahibi, ogo Go 3 ve MS Office programlarını etkin kullanabilen, ngilizce dil İleri düzeyde bilgisine sahip, letişim becerileri güçlü, Matematik becerisi yüksek, snek ve yoğun çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, rkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış," Satınalma Mühendisi " aramaktayız.İŞ TANIMIlgili departmanlarla iş birliği içerisinde satın alınacak ürünlerin talep ve tedariğini yapacak, Tedarikçilerle sağlıklı iletişim kurabilecek ve operasyonel tüm süreçlerin koordinasyonunu sağlayacak, Ürünleri öngörülen zaman dilimi içinde ve doğru miktarlarda tedarik edebilecek, Alternatif tedarikçi ve malzeme araştırmalarını yapacak, Tedarikçi ilişkilerinin yürütülmesi ve geliştirilmesini sağlayacak, İyi Derecede Yazılı ve Sözlü İngilizce bilen
Read more hakkında Satın Alma Sorumlusu – Say Plastik-Arnavutköy
 • 0

Kozyatağı Kamil Koç Bilet Satış Elemanı İş İlanları

Bilet Satış Elemanı İş İlanı

Anadolu yakasında ikamet eden bayan "Bilet Satış Elemanı" aranıyor. Kamil Koç - Kozyatağı

İstanbul Kozyatağı'nda çalışacak bilet satış elemanı arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde bilet satış elemanı iş ilanları, bilet satış elemanı aranıyor, bilet satış eleman ilanları iş ilanları sayfası için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır.

Read more hakkında Kozyatağı Kamil Koç Bilet Satış Elemanı İş İlanları
 • 0

Oto Yedek Parça Satış Elemanı – Ankara

Oto Yedek Parça Satış Elemanı İş İlanı

Gölbaşı'nda oturan, ehliyetli, sürüş yetenekli, bilgisayar kullanabilen Erkek Satış Elemanı aranıyor. Gölbaşı Engin Otomotiv Yedek Parça.

Ankara Gölbaşı'nda çalışacak oto yedek parça satış elemanı arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde satış elemanı, oto yedek parça iş ilanı, oto yedek parça satış elemanı iş ilanı için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır.

Read more hakkında Oto Yedek Parça Satış Elemanı – Ankara
 • 0

Pazarlama ve Tanıtım Elemanı – İstanbul

Pazarlama ve Tanıtım Elemanı İş İlanı

Kalite Konulu Eğitimler ve Sertifikasyon "Pazarlama ve Tanıtım Elemanı" (primle çalışacak) 

İstanbul'da çalışacak Pazarlama Tanıtım Elemanı arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde pazarlama elemanı iş ilanları, tanıtım elemanı iş ilanları, pazarlama tanıtım elemanı iş ilanları için iş başvurusu aracısız, firmaya  yapılır.

Read more hakkında Pazarlama ve Tanıtım Elemanı – İstanbul
 • 0

Şenesenevler Mağaza Satış Elemanı İş İlanları

Mağazamıza Bayan "Satış Elemanı" aranıyor. Şenesenevler

 Satış elemanı arayan firma ve mağazalara ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde mağaza satış elemanı arayan, mağaza satış elemanı, satış elemanı iş ilanları için iş başvurusu aracısız, firmaya  yapılır

Read more hakkında Şenesenevler Mağaza Satış Elemanı İş İlanları
 • 0

İzmir Diş İmplant Pazarlama Satış Elemanı İş İlanları

Diş İmplantı Pazarlamasında çalışacak;

- İzmir de ikamet eden, - İşletme bölümü mezunu, - Seyahate engeli olmayan, - Erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

Pazarlama Satış Elemanı İş İlanıİzmir'de pazarlama satış elemanı arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin.
Read more hakkında İzmir Diş İmplant Pazarlama Satış Elemanı İş İlanları
 • 0

İkitelli Pazarlama Elemanı İş İlanları

İkitelli OSB "Pazarlama", Sevkiyat - Sipariş düzenlemesine bay eleman aranıyor.

İkitelli Pazarlama Elemanı İş İlanı İstanbul İkitelli Pazarlama elemanı arayan firmalara ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin
Read more hakkında İkitelli Pazarlama Elemanı İş İlanları
 • 0